Wczytuję dane...
Koszty wysyłki

Wszystkie części do kontenerów na odpady, kontenerów hakowych i mulda oferowane w naszym sklepie są wysyłane do naszych Klientów firmami kurierskimi. Zawsze staramy się  dopasować optymalnie najniższy koszt transportu dla danego zamówienia. System sklepu automatycznie wylicza koszty danej dostawy na podstawie wagi wszystkich części do kontenerów jaki znajdują się w koszyku. Jednak, z uwagi na znaczne wagi produktów i ich gabaryty istnieje możliwość wystąpienia różnicy między kosztem transportu wyliczonym przez system sklepu a faktyczną ceną danej dostawy. Aby wyeliminować wszelkie niejasności w naszym sklepie z częściami do kontenerów na odpady wprowadzono dodatkową procedurę potwierdzania każdego zamówienia. Szerzej można zapoznać się z informacją o tym na stronie Jak zamawiać

Poniżej prezentujemy tabelę będącą podstawą do automatycznych wyliczeń przez sklep kosztu dostawy dla danego zamówienia:

Waga kg Koszt w PLN (brutto)
do 30 25
do 35 45
do 40 50
do 60 65
do 70 75
do 100 140
do 500 220
powyżej 500 indywidualnie

W przypadku wszelkich niejasności co do kosztów transportu zapraszamy do bezpośredniego kontaktu

Realizujemy również dostawy na terenie EOG – Europejski Obszar Gospodarczy. Informacje o szczegółach takich dostaw przesyłamy po złożeniu zapytania z podaniem ilości produktów w zamówieniu i miejscem dostawy.